Říjen 2013

Nightcore

19. října 2013 v 23:32 | S-chan |  Normal stuff...propably
Jak jsem se tak dneska prokousávala internetem, narazila jsem na zajímavou věc. A totiž to, když jsem zabrousila na YT a tam mě začaly "attackovat" Nightcore videa. Řekla jsem si proč ne, už jsem dlouho nic neposlouchala a zaostávám v novinkách od mých oblíbených video makerů a potom jsem to uviděla! Nightstepovou písničku a pod ní spousty zmatených komentářů typu: ,,Jaký je rozdíl mezi dubstepem, drumstepem a nightstepem?" nebo ,,Nightcore nebo nightstep, je to jedno.." ( ono to samozřejmě bylo v angličtině, takže to teď tak nevyzní..) nicméně! Jsem se rozhodla, že v tom udělám jasno, protože jak se zdá, mnoho posluchačů těchto žánrů vlastně ani neví, jak celé tohle obrovké hudební haló vzniklo.

Nyan cat

19. října 2013 v 9:34 | S-chan |  Normal stuff...propably
Napadlo mě přidat ještě jednu rubriku s názvem: ,,Co to je?" protože jsem si všimla že poslední dobou po internetu kolují zajímavé zvěsti jak o Vocaloidech, různých anime, tak parodií na Star wars a lidi o tom mluví aniž by cokoliv věděli.
Nemůžu si pomoc, ale když někdo mluví o Miku a tvrdí... no o tom až jindy, protože teď jsem se rozhodla, že vám představím Nyan cat.

Král Jelimán

13. října 2013 v 12:24 Reakce na videa
Dneska ráno, když se mi podařilo vstát vyjímečně brzy, jsem přistihla mamku jak se dívá na film Moje superbejvalka (?) nějak tak se to jmenovalo.
Sledovala jsem to s ní, a jak se film blížil ke konci, cítila jsem, jak mi s každou vteřinou klesá IQ. V jendu chvíli jsem nevěděla, jestli je to myšlené vážně nebo jako parodie. Na jendu stranu mi přišlo, že to musí být parodie, protože taková stupidita přece nemůže být myšlena vážně. Potom tam ale používali výrazy, které se úplně nehodí k nedělnímu dopoledni.