Merry X-mass

24. prosince 2013 v 11:30 | S-chan |  Nešvary
Ňahoj~ ^^
abyste věděli S-chan se na Vánoce tak úplně nevykašlala a dokonce i zaregistrovala, že něco takového probíhá. Každopádně..Dlouho přemýšlela o tom, že by sem měla dát asi nějakou novou vánoční povídku a opravdu dlouze hloubala nad tím, o čem by měla být, jak by měla být dlouhá, jestli by měla obsahovat nějaké neuvěřitelně srdceryvné poselství, či jestli by to měl být happy nebo bad end..
Nutno říct, že ani po tak důkladné procedůře S-chan na nic nepřišla. =__="""""
Ehm..ehm...Tak S-chan doufá, že si vás aspoň trošičku udobřila těmi roztomilými gify a že na celou tuhle nepříjemnou událost můžeme zapomenout nad šálekam horkého kakaa. =^_^=
Ale abyste si nemysleli, že pro vás S-chan nic nemá, tak si pro vás připravuje články k anime, které viděla a pozor! Nebude to pouze yaoi. no...S-chan se dívá samozřejmě i na jiné věci, než jsou nějaké sprosťárny ^/////////^
A aby to nebyly jenom obyčejné rádoby vtipné recenze, které stejně nikdo nečte, S-chan sem vám dá i odkazy na stáhnutí.
Ačkoliv, když nad tím tak přemýšlí, tak jí stejně připadá, že je toho k Vánocům trošku málo a protože Silvestrovskou povídku napsala již dříve a vánoční ne, tak se rozhodla, že sem přece jenom dá jednu z kapitolovek (?) hehe..he..he..he........he S-chan ví, bylo by to super. Zároveň má v plánu přidat sem nějaké své olíbené mangy, želbohu nepřeložené, protože S-chan a moderní technika si moc nerozumí, ale dá vám sem odkaz.
V neposlední řadě se omlouvá, že se tenhle článek nevyvinul v hustědémonskykrutopřísněmegaepický a vtipem nadupaný článek, ale S-chan je jaksi bez fantazie =_="
A že vám to vlastně S-chan chtěla sdělit? (upřímně doufá, že se to píše se "s" TT___TT) užijte si Vánoce v klidu a pohodě, S-chan doufá, že pod stromečkem najdete spoustu nádherných dárků a že všichni ve zdraví přežijeme Silvestra. A prosím promiňte S-chan její vánoční nepřítomnost. Vynahradí vám to, slibuje, protože má nápady na miliony nových povídek.

Dobře...Na miliony možná ne, ale rozhodně na spousty ano! Tak či onak slíbené recenze na mangu i anime, se zde také objeví v nejbližší době, protože S-chan jako správný forever alone, nemá na práci nic jiného, než sedět za svým ntb....Nicméně někdy mezi svátky, tady taky přibyde výše zmíněná kapitolovka a když o tom tak S-chan mluví, tak jí napadlo, že by možná mohla vysvětlit svůj záměr s rubrikou Flower of secret. Jak ste si nejspíš už všimli, jsou v ní kraťoučké povídky (dobře jou asi dvě, ale to nevadí), jež jsou poměrně deprimujícího rázu. S-chan tyhle povídky píše když je naštvaná, nebo smutná, a tak nějak když zmasakruje fiktivní postavy, je jí potom líp...(Tak teď zní jako pěknej sadista..O_O) ehm ehm, nicméně tyhle povídky nemají žádný vyšší smysl, čímž asi některé zklamu, a jednotlivě spolu nesouvisí. Je to taková S-chanina další vykecávací rubrika. Takže se S-chan omlouvá všem, kteří doufali v nějaký cyklus a doufá, že odpověděla na Yukikočinu otázku.
A pro zlepšení nálady, tu sem ještě přidá S-chan pár úžasných vtipných videí. Tímto vám chce S-chan taky poděkovat za všechny vaše komentáře a za to, že sem stále chodíte. ^^ 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama