7. kapitola - Jedním snem se zpít

14. ledna 2014 v 16:05 | S-chan |  Stupně lásky - dokončená
Ták a S-chan tu opět je s novou kapitolou. A s překvapením zjišťuje, že pořád složitější a složitější vymýšlet nějaké úvody, když zrovna nemá žádné důležité poslání, co by vám chtěla sdělit. Každopádně musm upozornit, že tahle kapitola bude asi 15+. To naznačuje víc než dost a proto vás už S-chan nechá, abyste se pustili do čtení =3


Už to byly tři týdny, co jsme spolu chodili. Každé odpoledne jsem šel buď já k němu, nebo on ke mně. Ve třídě jsme si hráli na nejlepší kamarády, ale myslím, že naše pohledy by nás před všímavějšími spolužáky asi prozradily. Odpoledne jsme jezdili domů spolu. Nemohl jsem se ho nabažit, i když jsem mu pořád nechtěl dovolit aby se mnou spal. Ale on na mě netlačil. Občas jsme se jenom tak mazlili. Jednou nás skoro přitom nachytala moje máma, tak jsme si řekli, že se buď začnem zamykat anebo budem tyhle aktivity provozovat jenom u něj.
Asi po třech dnech co jsme spolu byli takřka neustále, se mi prokecnul, že to řekl svojí mámě, ale že ona ví, že je na kluky a že jí to nevadí a má mě dokonce hodně ráda. Nejdřív jsem z toho byl celý nesvůj a nemohl jsem se jí podívat do očí, ale když nám osobně dala svoje svolení, musel jsem se tomu zasmát. Přece to byl Mike, kdo mě požádal, abych s ním chodil, ne? V tomhle jsem tedy prsty neměl.
Miloval jsem ho. Miloval jsem na něm všechno. To jak mluvil, jak se smál, jak se oblíkal, jak vypadal, jak se choval. Miloval jsem ho už jen za to, že dýchá a žije. Nikdy jsem mu ale neřekl, jak moc ho mám rád. On mi říkal, že mě miluje, ale já mu na to nemohl pořádně odpovědět. Začínal jsem mít strach, že mě kvůli tomu nakonec nechá, ale sám sebe jsem potom přesvědčoval, že to je nehorázná blbost, protože on by to nikdy neudělal.
Ve třídě už začínali tušit, že je s námi něco špatně. A nebylo to jenom proto, že jsme se vždycky navzájem sledovali chtivými pohledy, když jsme se převlékali na tělocviku. No, nakonec nikdo neceknul jediné slovo, a my je nechali, ať si myslí, co chtějí.
Po pár dnech jsem ale sám sebe překvapil, když jsem zabijáckým pohledem propaloval jednu holku, která si od Mika chtěla půjčit zápisky z dějepisu. Netušil jsem, že umím být žárlivý. Hned po tomhle zjištění, jsem si dával pozor, abych lidi ve třídě moc neskenoval pohledem a Mike si ničeho nevšimnul. Byl jsem si totiž jistý, že by se mi za to zase jenom smál.
Od té doby co jsme do třídy vešli, jako nejlepší kamarádi jsem učinil podivuhodný objev. Občas jsem zaslechnul holky, jak si něco špitají, o mě. A kluci mi říkali, že prý začínám být oblíbený. To se mi moc nelíbilo a hlavně se mi to nezdálo. Já a oblíbený? To muselo být kvůli němu. Jenom proto, že jsem se začal bavit s Mikem, protože před tím po mě neštěkl pes.
Podzim se regulérně přehoupnul v zimu a jedno odpoledne nás postihnul první sníh. Byly jsme s Mikem, jakože na rande. Procházeli jsme se zase v parku a on mě pozval na plněné bochánky jako prve. Seděli jsme na lavičce a mě na nose najednou roztála první vločka. Mike se na mě sladce usmál a naklonil se ke mně.
"Není to dobré znamení, když uvidíš první vločku? Přej si něco." Ponoukal mi.
"Není to při padající hvězdě?" byl jsem trochu zmatený.
"To je jedno." Mávnul nad tím rukou a já věděl, že se z toho nemůžu jenom tak vyvléct. A vlastně jsem ani nechtěl.
"Chci, abys mě políbil." Zašeptal jsem mu a on mi s úsměvem moje přání vyplnil. Objal mě, i když trochu neuměle v tom kabátu, který měl na sobě, ale přesto mi věnoval horký a něžný polibek. Cítil jsem z něj, jak moc mě miluje a celý jsem pod ním roztál. Stejně jako ta sněhová vločka na mém nose.
Potom jsme se zvedli a celí prochladlí jsme šli k němu domů. Věděl jsem, že Mishel teď nebude doma, protože měla odpolední. O jeho otci jsem toho moc nevěděl. Mike mi jenom řekl, že pracuje v zahraničí a posílá jim domů peníze. Já jsem se ho na to moc nevyptával. Konec konců bylo by mi jedno, i kdyby byl synem mafiánského bosse.
On mi udělal horký čaj, abych se trochu zahřál.
"Jak dlouho máš dneska čas?" zeptal se mě a vytahoval ze skříně něco na převlečení.
"Celé odpoledne. Dneska to je jedno, kdy přijdu…" zakoktal jsem se trochu, když ze sebe shodil tričko a převléknul se přímo přede mnou. Já jsem sklopil pohled a celý červený jsem zíral do hrnku s vodou.
"Tak co budem dělat?" zeptal jsem se ho a hrnek odložil.
"Hmm…" na oko se zamyslel, ale potom si na mě obkročmo sedl a povalil mě do peřin.
"Něco mě napadlo." Usmál se a vychutnával si pohled na můj zrůžovělý obličej. Srdce mi splašeně bušilo.
"Mi-michale…To-to je…" snažil jsem se říct, že to přeci nemůžeme, ale on mě umlčel tím, že mi položil ukazováček na ústa.
"Já tě vážně miluju, víš?" uhodil na citlivou strunu. Zatvářil jsem se trochu provinile.
"A jestli nechceš, nemusíme to dneska dělat, ale chtěl bych, abys mi řekl, že mě miluješ." Dokončil myšlenku a stáhnul prst z mých úst. Já jsem se na něj díval trochu pokořeně a polknul jsem.
"Já…" odmlčel jsem se a zavřel oči.
"Vážně ti to bude stačit?" změnil jsem téma jinou otázkou ještě předtím, než jsem se mu vyznal ze svých citů.
"Pro tebe cokoliv." Odpověděl s úsměvem a narovnal se. Nutno podotknout, že na mě stále tak trochu seděl.
"T-tak dobře." Přikývnul jsem.
"Já tě miluju." Zašeptal jsem se zavřenýma očima.
"Správně." Uslyšel jsem tichou odpověď u svého ucha a vzápětí Mikovi rty na svých. Lehce mě líbal a já mu obtočil ruce kolem krku. Ani jsem neotevřel oči, když se polibek na krátkou chvíli přerušil, abychom se mohli nadechnout. Stejně jsme se k sobě hned natiskli a já mu vzdechnul tichounce do úst. Mike se potom odtáhnul a já jsem rozechvěle otevřel oči. On se usmíval a olíznul si rty. Zrudnul jsem.
"Prosím, zopakuj to." Byl to spíš příkaz než prosba.
"Miluju tě." Vydechnul jsem trochu opilý tím předešlým polibkem. Na to se Mike přesunul k mé tváři, kterou celou opusinkoval a vytvořil si tak cestičku až k mému oušku. Nejdřív ho jemně skousnul a potom bolístku olíznul. Zachvěl jsem se pod ním a snažil se ho od sebe odtlačit, ale nenechal se. Dýchnul mi na něj a já jsem zavřel oči. Bylo to až moc příjemné. Tichounce ze mě doloval vzdechy a prudké nádechy. Cítil jsem, jak mi hoří tváře a srdce zrychleně buší. Zdálo se mi to nekonečné. Skoro jako kdyby mě mučil. Mučil tím nejkrásnějším způsobem. Odtáhnul se ode mě a líbnul mě na nos.
"Co ti mám udělat teď za tvoje sladké vyznání?" pohladil mě tváři a já jsem pochopil jeho hru. Znamenalo to, že vždycky když mu řeknu "Miluji tě" tak mi udělá něco příjemného? Chvíli jsem o tom uvažoval, než jsem mu to zase řekl. On se usmál svádivým úsměvem a přesunul se k mému krku.
Obsypal ho polibky a zanechal mi na něm pár červeným flíčků. Musel slyšet, jak rychle mi srdce bilo, protože když jsem se na něj potom podíval tak se potutelně usmíval. Obtočil jsem mu ruce kolem krku a vytáhnul se k němu. Tvářil se trochu překvapeně, ale když jsem ho políbil na krk a konečně ochutnal jeho sametovou pokožku, neprotestoval.
"Miluju tě." Šeptnul jsem mu do ucha a zase se položil na postel. Chtěl jsem, aby pokračoval, věděl jsem, že teď už není cesty zpět.
"Já tebe taky." Odpověděl mi a vklouznul jednou svou rukou pod mé tričko. Vybavil jsem si, jak příjemný byl ten pocit minule. Jemně mě hladil po pokožce pod tričkem a prsty sem tam zavadil o moje bradavky. Zrudnul jsem a zavzdychal. Trochu mě to vylekalo. Slyšet jak vydávám takové zvuky. Mike mi ale tričko pomalu vyhrnoval a nakonec mi ho přetáhnul přes hlavu. Jeho hřejivé ruce mi bloudily po hrudi a jeho oči si mě chtivě prohlížely. Nakonec moc dlouho neotálel a sklonil se ke mně. Začal u klíční kosti. Věděl jsem, že nechtěl nic uspěchat, ale tak mučivě pomalý taky být nemusel. Když se rty konečně dostal k mé bradavce nával slasti mě tak překvapil, že jsem musel zasténat. Hned jsem si přikryl ústa rukama, aby už žádný takový zvuk nevydala. Mike mě hladil rukou po bříšku a já cítil, jak mě pohlcuje slast a touha.
Všechna místa, kde se mě dotkl, hořela, až jsem měl strach, že pod ním vzplanu. To by nebylo dobré. Musel jsem se zhluboka nadechnout a snažil se odvést svou pozornost od jeho sladkých úst, která se teď přesunula na mou druhou bradavku a pokračovala v jejím dráždění, dokud nebyla úplně ztvrdlá.
To už jsem musel zasténat. A potom ještě jednou když rty sjel níž a jazykem za sebou nechával mokrou cestičku. Najednou jsem si uvědomil, že mě to začíná vzrušovat a nažhavovat. Cítil jsem se trapně, ale nechtěl jsem, aby teď přestal.
"Michale." Zasténal jsem jeho překrásné jméno.
"Co by si chtěl?" zajímal se a rukou přitom přejížděl nebezpečně blízko pásku mých kalhot. Cítil jsem, že jsem už úplně vzrušený a se zarudlými tvářemi jsem po něm hodil toužebný pohled.
"Ch-chci aby sis taky sundal tričko." Vyslovil jsem své přání poněkud zadýchaně.
"Jak si přeješ." Odpověděl a přetáhnul si triko přes hlavu. Já jsem se k němu vytáhnul a přitisknul se k němu. Cítil jsem, jak mu hoří pokožka. Zabořil jsem tvář do jeho krku a přejížděl mu dlaněmi po zádech. Rozechvěle jsem ho políbil na klíční kost a olíznul mu kůži na krku. Slyšel jsem, jak se zhluboka nadechnul, a tak jsem ve své práci pokračoval. Chtěl jsem, aby se cítil taky tak příjemně jako já. Netuším, kde se to ve mně vzalo.

Přitom jsem věděl, že tohle už není jenom ledajaké mazlení. Že tohle je už předehra.

 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Chaotic Miki Chaotic Miki | 14. ledna 2014 v 23:58 | Reagovat

Moc pěkny ^^ tuhle povídku sem četla snad 100x a pořad si ji musim číst znovu a znovu :3 krasa.... ted zase čekat další tyden :/ to se mi moc nechce :((

2 Scana Scana | E-mail | 11. února 2014 v 23:06 | Reagovat

[1]: Mnohokrát děkuji :-) doufám, že se mi podaří napsat další takovou, která se ti bude líbit :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama