8. kapitola - Bez konce se slít

21. ledna 2014 v 16:40 | S-chan |  Stupně lásky - dokončená
A je tady to, na co jsme všichni čekali! 18+ kapitolka SL! Celý dnešní díl bude vlastně jedna velká postelová scéna, takže S-chan doufá, že jste na to mentálně připraveni :D Možná kvůli tomu je kapitolka kratší než obvykle, ale snad to tolik vadit nebude.Mike mě nenechal, abych si s ním hrál dlouho. Znovu mě položil na postel a jal se rozepínat můj poklopec. Zasténal jsem, protože se otřel rukou o moji chloubu. Stáhnul mi kalhoty a pod nimi zbyly už jenom černé boxerky.
"Netušil jsem, že tě to tak vzrušilo." Pousmál se a sklonil se nad mé bříško rty. Nejdřív mi vtisknul polibek na jeden bok a nezapomněl tam udělat svoji značku. Potom i na druhý.
"Lháři." Zasténal jsem a vypnul se k němu. Myslel jsem, že zešílím. Bylo to až moc příjemné. Tolik slasti najednou jsem nemohl snést. Až příliš moc jsem si uvědomil, že toužím po uvolnění. Na stehně jsem ucítil Mikovu vlastní erekci a trochu polekaný se na něj podíval. On se vytáhnul ke mně a uloupil si mé rty.
"Všechno bude v pořádku." Ujistil mě a zbavil mě i boxerek. Začal mě uspokojovat rukou v mučivě pomalém tempu. Ze rtů se mi vydral hlasitý sten.
"Michale." Unikalo mi ze rtů jeho jméno. Pocity strachu a trapnosti šli stranou. Teď jsem cítil jenom neuvěřitelnou slast a vzrušení. Přidal trochu na tempu a já skoro zanaříkal. Najednou mě úplně bez varování vzal do úst. Zasténal jsem a vpletl mu ruce do vlasů. Jeho talentovaná ústa a jazyk mě brzy dovedla k vrcholu. Udělal jsem se mu do pusy a on všechno spolknul.
"Blbče! Proč si to polykal?" vynadal jsem mu, ale on se jenom usmál a olíznul si rty.
"Chutnáš skvěle." Namítnul a moje protesty utopil ve svých rtech. Přitisknul jsem se k němu a přitom cítil, že on má na sobě pořád kalhoty. To bylo nefér! Trochu jsem pokrčil koleno a začal jím třít o jeho vzrušený rozkrok. Zasténal mi do rtů. Znovu mě to začalo vzrušovat. Vniknul jsem mu do úst jazykem a začal si hrát s tím jeho. Polibek byl plný chtíče a vášně. Do úst se mi nahrnuly jeho sliny a já se zkoušel trhaně nadechovat mezi polibky. Moje ruka pořád spočívala v jeho vlasech a hrála si s nimi. Odtrhli jsme se od sebe a oba nemohli popadnout dech.
Mike si začal rozepínat kalhoty a já věděl, co teď přijde. Začal jsem být nervózní a dostal jsem strach. On to na mě poznal a chytil mě za ruku. Políbil mě na hřbet ruky a jeho pohled mluvil za vše.
"Neboj se, budu něžný." Slíbil mi a sundal si kalhoty i se spodním prádlem. Můj pohled sklouznul do jeho klína. Zrudnul jsem a dost pochyboval, že se do mě něco takového vejde. Mike mi naznačil, abych roztáhnul nohy a potom se natáhnul k nočnímu stolku. Chvíli šmátral v horním šuplíku, než našel, co hledal. Pohled mi spočinul na tubě lubrikantu a nahlas jsem polknul. Trochu si ho vymáčknul na prsty a já potom cítil, jak do mě jedním začal pronikat. Zatnul jsem mu nehty do ramene, nebylo to tak zlé. Jeho ústa neustále odváděla moji pozornost a za chvíli ve mně byl všemi třemi prsty. Trochu mě to bolelo, ale on byl vážně pečlivý a pokračoval tak dlouho, dokud to nezačalo být až příliš příjemné. Nechtěně jsem zasténal. To byl signál pro Mika, že do mě může začít vnikat. Byl něžný, jak mi slíbil, ale přesto to bolelo. Vytryskly mi slzy do očí a oba dva jsme zhluboka dýchali. Mike se ke mně sklonil, aby mi mohl slzy slíbat z tváří a zkusmo se pohnul. Zalilo mě tolik slasti, že jsem se nemohl ubránit zasténání. Znovu jsem zatnul Mikovi nehty do ramen a on začal s přírazy. Už jsem se dál nemohl krotit. Steny byly pořád hlasitější a z mých rtů unikalo jeho jméno.
"Michale…" střetl jsem se s jeho pohledem a slyšel tichý sten svého jména. Vzrušovalo mě to, cítil jsem, jak znovu tvrdnu a snažil jsem se udělat si dobře o Mikovo ploché bříško.
"Michale…miluju tě." Sténal jsem a uslyšel stejnou odpověď. Cítil jsem, že se brzy udělám i bez jeho pomoci, a tak jsem pevně zavřel oči a snažil se popadnout dech. Když přišel můj druhý vrchol, zalykal jsem se vlastními steny a cítil, jak se téměř ve stejnou chvíli do mě udělal i Mike.
Společně jsme pak ještě nějakou chvíli vydýchávali právě prožitou slast. Objímal jsem Mika a on ze mě opatrně vystoupil. Zalehl mě svým tělem, ale to mi vůbec nevadilo. Spíš naopak. Cítil jsem jeho i své srdce splašeně bít a jeho horká pokožka se tiskla k té mé. Oči jsem měl pořád rozšířené vzrušením a zpocené vlasy se mi lepily k čelu.
,,Jsi v pořádku?" zeptal se mě Mike a čechral mi vlasy.
,,Ano." vydechnul jsem se zarudlými tvářemi. Viděl jsem jak Mike zčervenal a povzdechnul si.
,,Copak?" natáhnul jsem k němu ruku a pohladil ho po tváři. On se sklonil k mému uchu a zašeptal mi: ,,Jsi příliš roztomilý, chtěl bych tě znovu pomilovat a potom znovu a ještě jednou. Nechci tě teď pustit a nechat odejít." začal mě líbat na krk. Zrudnul jsem a nevěděl, co mám na to říct.
,,Miku..." začal jsem, ale on mě kousnul do krku a já hlasitě zasténal.
,,Jestli už nemůžeš, nemusíme." podíval se na mě štěněčím pohledem a já se musel rozesmát. Mike mě pořád otlapkával a já mu to oplácel.
,,Jak bych to jenom mohl odmítnout? Miluji tě," políbil jsem ho, "můžeš si se mnou dělat cokoliv budeš chtít." odevzdaně jsem se položil do peřin a natáhnul po něm ruce. Mike se zářivě usmál a znovu mě políbil.
"Měli bychom se jít umýt." povzdechnul si Mike, když jsme oba vyčerpaní leželi na jeho posteli. Já měl zavřené oči a ještě jsem zhluboka dýchal. Mike se usmál a líbnul mě na tvář.
,,Neublížil jsem ti?" strachoval se, i když trochu pozdě. Já se v odpověď usmál a zavrtěl hlavou.
,,Ne, bylo to úžasné. Jenom jsem netušil, že to může být tak vyčerpávající." zazíval jsem. Mike se zasmál a sedl si na kraj postele.
,,Pojď ty moje šípková Růženko, musíme se umýt." vytáhl mě do sedu a když si všimnul mého výrazu, tak se rozesmál.
,,Blbečku, nevíš jak to bolí." fňuknul jsem a urazil se.
,,Já tě tam odnesu." omlouval se mi Mika a vzal mě do náručí jako princeznu.
"Je to tvoje vina." Urazil jsem se a nechal se odnést.
"Miluju tě." Zašeptal mi. Nemohl jsem se na něj zlobit, když mi řekl tohle.
"Já tebe víc." Líbnul jsem ho na tvář. V koupelně nám napustil vanu a pořádně mě vydrhnul. Líbilo se mi, že použil svůj sprchový gel a já jsem potom voněl jako on. Umýval mi záda žínkou a já jsem předl jako kotě. Chvilku jsme tam potom spolu jenom tak leželi a já poslouchal, jak mu bije srdce. Voda pomalu chladla a my jsme nakonec byli nuceni vylézt. Nechal jsem se zachumlat do osušky a odnést zpátky do ložnice. Tam jsme se s Mikem jakž takž oblékli a já se mu smál, když vyměňoval povlečení. Nakonec jsme si ale vlezli do postele a tam jsme se hezky zachumlali a Mike nastavil budík, aby nás vzbudil včas a já neměl problém z toho, že přijedu pozdě domů. Schoulil jsem se u něj a předtím, než jsem usnul, jsem cítil, jak mi šeptá samé sladké slova do ouška.

Měl jsem krásný sen. Zdálo se mi, že bydlíme s Mikem spolu a že jsme manželé. Každá minuta strávený s ním byla jako ráj na zemi. Tak nějak jsem doufal, že se to doopravdy stane, protože jsem si byl jistý, že takhle moc už nikdy nikoho milovat nebudu.

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama