He hehe he... =_="""

13. srpna 2014 v 18:55 | S-chan |  Nešvary
Ahojky, zajisté jste si všichni všimli, že se tu S-chan v poslední době moc nevykytovala, a tak vám v tomhle krátkém info článku objasní proč.Takže, kde jenom začít, protože se S-chan překvapivě nefláká, tak nějak ztrácí na svojí pozitivitě... Každopádně S-chan si našla brigádu na famrě. JO! No a tam teď pracuje. Vstane si hezky v pět ráno, aby tam na osmou mohla být a mezi 17-18 se vrací domů, takže je dost unavená (a to pracovala dva dny... oh fuck T_T) první den si totiž totálně oddělala ruku a nemohla s ní vůbec pohnout no a dnes plela. Celý boží den musela vytrhávat ty zas... Kašle na to, nebude sprostá. Myslí na těch 60 Kč za hodinu, co má (LOL)
Každopádně to je důvod, proč teď bude S-chan na dva týdny tak trochu mimo hru.
Proto se povídka Sweet dreamer opozdí s koncem a na těch několika dalších se také pracuje. Tak nebojte S-chan se dá nějak dohromady :)
A co vy? Nějaké trable s brigádou/prací?
Jinak S-chan doufá, že máte pěkné prázdniny a připravujete se už do školy 3:D

A S-chan by vám také tímhle chtěla moc a moc poděkovat za všechny komentáře, které jste napsali. Protože vždycky, když jí přijdou na mail, tak jí ohromně zvednou náladu :) Ví, že je hrozné, že se jí nedaří na ně odpovídat, ale i to se bude snažit do budoucna napravit. Tak vám óóóóhromně moc a moc děkuje a je neskutečně ráda, že stále chodíte na její blog :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Sayuri-hime Sayuri-hime | 19. srpna 2014 v 11:43 | Reagovat

V pohodě. :)
Jinak, na té farmě to musí být docela pěkné ne? Alespoň jsi na čerstvém vzduchu a se zvířaty. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama