Leden 2015

Kapitola XV

24. ledna 2015 v 21:00 | S-chan |  Sweet dreamer - dokončená
Tak je tu poslední kapitola! No, vlastně předposlední. S-chan ještě chystá kratičký epilog.
Konečně se dozvídáme, jak to vlastně celé bylo a kam to spěje.
S-chan by vám moc ráda poděkovala za to, že jste s ní u této povídky zůstali a vydrželi ty hrozné chvíle, kdy vás napínala.
Nějak se jí nechce věřit, že je povídka opravdu u konce. Byl to totiž běh na pěkně dlouhou trať. Ale zároveň proto skáče do vzduchu radostí a je hrdá na to, že se tahle povídka už může pyšnit stavem "dokončená".
Jak je jejím dobrým zvykem, S-chan už rozepsala spoustu nových povídek, na které se můžete těšit. (Vážně je až překvapivé, kolik se toho dá napsat a vytvořit, když má jeden horečku :D) A hlavně má teď S-chan nějak pracovitou náladu.
No, nebude vás ale už déle zdržovat! Užijte si povídku a všechny ostatní důležité informace, shrne do jednoho ifno článku, který se taky nějak chystá..
Tak papa!

A P.S.: Kapitola je 16+!


Info

22. ledna 2015 v 22:15 | S-chan |  Nešvary
S-chan by vás ráda informovala o několika nových věcech, které tu proběhly. (Asi te si jich ani nevšimli, ale whatever!)

No, tak 1, - trochu si pohrála se vzhledem stránky, tak doufá, že se vám takhle bude líbit. Kdybyste měli jakékoliv připomínky, třeba že se vám písmo špatně čte, protože je moc světlé/tmavé stačí říct a S-chan udělá vše, co bude v jejích silách, aby vám vyhověla.
2, - další věc, která se změnila na blogu - přibyla "navigace", která by vám měla ukazovat, kde se zrovna nacházíte, protože to může být trošku messy, S-chan ví, že nemá úplně nejpřehlednější strom svých rubrik, tak doufá, že vám aspoň tohle pomůže k lepší orientaci.
3, - ať se to zdá nemožná, věřte, že v sobotu skončí povídka Sweet Dreamer! (Proto si můžete všimnout, že je za ní už poznámka "dokončená", ale taky nemusíte, nikdo vás nenutí) resp. vyjde poslední kapitola a potom bude na řadě ještě kratší epilog, který se objeví později. Všechno ostatní důležité (jako děkování a spousta slz) vyjde v sobotu večer v článku.
4, - chystá se nová kapitolová povídka INWY, která bude trošku do fantasy stylu, ale pořád v reálném světě. Ze začátku bude trochu smutná (která není, ruku na srdce), ale zatím není v plánu žádný drastický konec, takže se máte na co těšit!
5, - co se týče ostatních kapitolovek (Město na městu, Andílek) tak na těch se stále pracuje a určitě má S-chan v plánu je dokončit (dokonce už ví i jak!) akorát se stal takový nemilý a skoro by řekla až zlý! Zlý, nepěkná věc. A to totiž ta, že je dost dobře možné, že se jakýmsi záhadným způsobem ztratily kapitoly, které měla napsané, takže je bude muset nejdřív vydolovat ze svého disku...
6, - objevila se tu jedna nová rubrika "Týdeník", ke které vyšel krátký informační článek včera (?) a zároveň je v plánu otevřít novou rubriku "Sweet lyrics" (ach ta angličtina! Jak libě zní~~), která asi zůstane ještě chvilku "neviditelná", protože na nových povídkách se pracuje. A jak napovídá název, tak půjde o to, že povídky se budou odvíjet na základě textu písničky, která zrovna S-chan padne do ucha. A je to šance i pro vás! Pokud byste nějakou svou písničku chtěli vidět v povídce, tak stačí napsat do KNIHY NÁVŠTĚV a potom se o to S-chan postará :)

To je asi tak nějak všechno.
Samozřejmě je S-chan moc líto, že neměla čas na blog. Ale po pravdě, neměla čas vůbec na nic. Ale to známe moc dobře všichni, takže vícero zpovědí není třeba.

Kapitola XIV

22. ledna 2015 v 17:09 | S-chan |  Sweet dreamer - dokončená

Tak zde máme jeden z posledních dílů dámy a pánové! S-chan tuhle kapitolu psala dva dny. (Konečně mohla nějak využít to, že je nemocná :D ) A bude 18+ ANO! Konečně je to tady! To, na co jsme všichni čekali. S-chan chce akorát dodat, že si psaní tohohle dílu opravdu užila, tak doufá, že si i vy užijete jeho čtení.


Love letter - 3. část

21. ledna 2015 v 22:56 | S-chan |  Love Letter
Po trochu delší době, tu je další díl. S-chan ho trochu přepsala a upravila, takže je teď mnohem lepší než předtím! :D snad se vám bude líbit! Užijte si čtení.

P.S. Z nějakého důvodu je ten text dvoubarevný. Nemá to vůbec žádný význam. Prostě se S-chan překlikla, a tak se to stalo... ... ...


Zakázáno

21. ledna 2015 v 19:25 | S-chan |  Týdeník
Je tu první povídka do Týdeníku. Tenhle týden je téma "Zakázáno". Tak S-chan doufá, že se vám bude povídka líbit. Je trochu kratší, jenom taková zkušební, dalo by se říct. S-chan doopravdy doufá, že se jí podaří s tímhle temptem držet krok. :)

P.S. V povídce se nevyskytuje žádná reklama na žádnou seznamku. S-chan jí tak nějak vymyslela a teprve potom zjistila, že doopravdy existuje :D Stávají se ale zvláštní věci na tom světě... Čímž chce taky mimojiné říct, že nikdy se na žádnou nepřihlašovala, a proto nemá ponětí, jak to tam chodí. Ale whatever. Užijte si povídku!


Týdeník

21. ledna 2015 v 16:58 | S-chan |  Týdeník
S-chan se rozhodla, že pro vás vytvoří novou rubriku. Už delší dobu totiž sleduje "témata týdne", která blog.cz vždycky vyhlašuje a někdy jsou docela dobrá a pěkná. Proto jí přišlo jako dobrý nápad, že by mohla vždycky na to téma týdne napsat nějakou kratší povídku, aby tu bylo trochu zpestření na tomhle blogu.
A taky abychom měli všichni nějakou záruku, že bude S-chan psát. LOL
Nicméně S-chan samotná je zvědavá, jak to půjde s touhle rubrikou, ale zatím jí to přijde jako dobrý nápad a docela si užila psaní první povídky, která se tu za několik chvil objeví. :)

Love me 2

20. ledna 2015 v 23:04 | S-chan |  Rychlovky
Je tu další dílek! Ňahahá! ... .... Ehm ehm. Blíží se nám pololetí a i S-chan toho měla ve škole hodně, zároveň ale dostala chuť pokračovat v téhle povídce, tak se posnažila a je tu další část. =^_^=

P.S. Korektura proběhla tak že hala bala, tak prosím omluvte nějaké ty překlepy. S-chan trochu blbne klávesnice poslední dobou..